Maltańczyki – poradnik, ciekawostki

Witamy wszystkich internautów! Cieszymy się, że jesteś miłośnikiem Maltańczyków. Z myślą o Tobie jak i wielu innych internautach stworzyliśmy ten serwis www. Stwierdziliśmy, że brakuje w polskim internecie miejsca, gdzie zebrane będą wszystkie najważniejsze informacje na temat Maltańczyków.

Odwiedź nasz serwis tematyczny o Maltańczykach jeszcze dzisiaj! A dowiesz się na nim naprawdę bardzo sporo o tych psach! Maltańczyki to psy z grupy psów do towarzystwa. Zaklasyfikowano je do klasy biszonów. Maltańczyki należą do jednej z najstarszych ras psów na świecie! Są małe, idealnie nadają się dla dzieci, a na dodatek wyglądają na słodkie!

Nazwa tych psów pochodzi od tego, że kiedyś te psy zamieszkiwały Maltę. Posiadają długą sierść, zarazem prostą i jedwabistą. Co ważne, włos ten prawie wcale nie jest gubiony! Maltańczyki należy strzyc sporadycznie, jednak już samo czesanie psa jest wymagane na co dzień!

Ważną kwestią u tej rasy, jest również pielęgnacja oczu. Psy te tolerują osoby mu nie znane, jest bardzo przyjacielski i strasznie lubię zabawę! Maltańczyki są bardzo mądre i szybko się uczą!

Jeśli zdecydowałeś się posiadać Maltańczyka, serdecznie zapraszamy na nasz serwis, po więcej informacji o tych psach!

Artykuł ze strony http://www.maltanczyki.net – maltańczyki

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *